Broń się Sama! DVD

PUDEŁKOWA

Nowe

Multimedialny kurs samoobrony

Więcej szczegółów

49,99 zł

MULTIMEDIALNY KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET
Iwona Guzowska ? mistrzyni świata w boksie zaprasza! Pierwszy w Polsce multimedialny kurs samoobrony dla kobiet w każdym wieku. Instruktorzy krok po kroku wyjaśniają jak reagować w niebezpiecznych sytuacjach. Skuteczność obrony opierają na naturalnych ruchach oraz na przyjęciu odpowiedniej postawy. Stosując się do wskazówek zdecydowanie zwiększysz swoje szanse na skuteczną obronę, bez konieczności specjalnego treningu sportowego i wysokiej sprawności fizycznej. Kurs zawiera aż 15 filmów instruktażowych obejmujących techniki samoobrony.

W 2006 roku zanotowano blisko 25 tys. Rozbojów oraz ponad 2 tys. gwałtów.
Z badań opinii publicznej wynika, że co piąty Polak padł ofiarą napadu. Bardzo duża część poszkodowanych to kobiety. Może Ty też czułaś się kiedyś zagrożona?

STOP PRZEMOCY ! BROŃ SIĘ SAMA!

Wszystko dokładnie pokazane i omówione. Łatwe do nauki chwyty i techniki zwiększające Twoje bezpieczeństwo.
Szkolenie dla Was prowadzą:
Iwona Guzowska ? pierwsza Polka, która osiągnęła tak wiele w typowo męskich dyscyplinach sportu. Wielokrotnie zdobyła mistrzostwo Polski, Europy i Świata w boksie zawodowym i w kick-boxingu .
Remigiusz Rostankowski ? złoty i brązowy medalista Polski północnej w karate. Trenuje mieszane sztuki walk i prowadzi szkolenia z zakresu samoobrony.

Na płycie DVD znajdują się ćwiczenia w dwóch wersjach:
- telewizyjnej - do użycia w stacjonarnych odtwarzaczach DVD
- komputerowej - do uruchomienia na komputerach klasy PC

System operacyjny: Windows 7, 8, 10 lub 11